Bereikbaarheid en spelregels Koningsdag
Zaterdag 26 april vieren we Koningsdag. In heel Amersfoort worden die dag activiteiten georganiseerd. Ook verkopen veel mensen die dag spulletjes op de kleedjesmarkt, maken muziek of organiseren spelletjes. Kom zoveel mogelijk lopend of met de fiets.
Kleedjesmarkt
De kleedjesmarkt vindt plaats van 07.00 tot uiterlijk 17.00 uur en strekt zich uit over verschillende locaties in Amersfoort, Hoogland en Hooglanderveen. Voor de kleedjesmarkt gelden er spelregels, bijvoorbeeld wat je wel en niet mag verkopen en zijn er veiligheidsregels waar je je aan moet houden.
Voor meer informatie over de spelregels en bereikbaarheid van de kleedjesmarkt en andere Koningsdag activiteiten, kijk op de webpagina Koningsdag en kleedjesmarkt voor kinderen.